ILIAS

Az iskolánkkal kapcsolatos technikai jellegű problémák, hibák jelzése.
(Gyakorlatilag a csöpögő csaptól a sikertelen bejelentkezésig...)
Iszilagyi
staff
staff

Re: ILIAS

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2014. május 22., csütörtök 12:42

Biroga írta:Nekem olyan problémám lenne hogy elsőévesként megcsináltam a foglalkozási napló által előírt első tesztet.Mikor következett volna a következő tesztírás nem tudtam be jelentkezni az iliasba.Gondoltam várok vele kicsit de ugyanugy nem enged be.feltételezem a felhasználó nevem illetve az a szám nem változott de a jelszavam fel van, helyesen irtam be többször is és nem fogadja el.
Május 26-án tudja leghamarabb a kollegám megnézni, mi okozza a problémát. Addig a türelmét kérem.

gvincze
admin
admin
Iskola: Miskolci RSZKI
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2014. június 6., péntek 11:18

Tisztelt hallgatók!

2014. június 6. déltől, körülbelül június 7. 18:00-ig karbantartási munkálatok miatt az ILIAS rendszer nem lesz elérhető.

Megértésüket köszönjük.

Zsu69
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Zsu69 » 2014. szeptember 20., szombat 14:14

Jó napot!
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy hiába próbálok bejelentkezni nem enged be a rendszerbe azt írja ki: Hibás felhasználói név vagy jelszó pedig azt írom be amit az iskolában kaptam a belépéshez. Czenki Erzsébet 114-es osztály. Előre is köszönöm a segítséget.

gvincze
admin
admin
Iskola: Miskolci RSZKI
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2014. szeptember 22., hétfő 12:50

Zsu69 írta:Jó napot!
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy hiába próbálok bejelentkezni nem enged be a rendszerbe azt írja ki: Hibás felhasználói név vagy jelszó pedig azt írom be amit az iskolában kaptam a belépéshez. Czenki Erzsébet 114-es osztály. Előre is köszönöm a segítséget.
Kedves Czenki Erzsébet!

Próbáljon meg ezen a linken keresztül belépni a kapott felhasználói név/ jelszó segítségével, ha így sem sikerülne, keresse az Informatikusokat a 13. épület 2-es irodában, vagy telefonon a 2900 melléken.

Válasz küldése