ILIAS

Az iskolánkkal kapcsolatos technikai jellegű problémák, hibák jelzése.
(Gyakorlatilag a csöpögő csaptól a sikertelen bejelentkezésig...)
vendeg
vendég

Re: ILIAS

Hozzászólás Szerző: vendeg » 2013. június 29., szombat 16:10

Valaki csinálja meg az ILIAS rendszert mert ez nem igaz hogy egész nap nem lehet belépni és csinálni a dolgomat nem hiszem el ........
De a vizsga legyen készen, persze de hogyan................-ááááááááááááááááááááá :x

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. június 30., vasárnap 20:57

Hétfőn jelzem az informatikusainknak, s választ kapnak itt a fórumban.
Szilágyi Ildikó

gvincze
admin
admin
Iskola: Miskolci RSZKI
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2013. július 2., kedd 14:55

ok110808 írta:sajnos nem tudok belépni az ilias rendszerbe a gép szerint a tanusítvány hibás...Valakinek valami ötlet ???
Belépés előtt minden böngésző tanúsítványhibát jelez, melyet figyelmen kívül kell hagyni, pár hozzászólással ezelőtt már volt róla szó. A megoldás pedig az, hogy "az oldal megjelenítését engedélyezni kell a böngészőben"

gvincze
admin
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2013. július 2., kedd 15:06

vendeg írta:nem igaz hogy egész nap nem lehet belépni és csinálni a dolgomat nem hiszem el ........
A hétvégi viharok miatt több szerverünk leállt/meghibásodott (köztük az ILIAS is). Azóta már minden rendszer működik, elnézést kérünk az érintettektől a kellemetlenségért.

greeze
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: greeze » 2014. március 26., szerda 13:33

Jónapot !

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy töltöttem a csapatszolgálatos tesztet, és egyszer csak "NOT FOUND" hibával összeomlott az egész. Próbáltam bejelentkezni, Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/ilias3/Services/Logging/classes/class.ilLog.php on line 235 Mail directory is not readable/writable by webserver: /opt/iliasdata/ILIAS64_std/mail

ezt kaptam válaszul, egy fehér oldalon. Mi a teendő ilyenkor? 28-ig kell a tesztet kitöltenem.

gvincze
admin
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2014. március 26., szerda 15:07

greeze írta:Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/ilias3/Services/Logging/classes/class.ilLog.php on line 235 Mail directory is not readable/writable by webserver: /opt/iliasdata/ILIAS64_std/mail
Volt némi technikai probléma a rendszerrel, de helyreállítottuk és jelenleg hibátlanul üzemel. Elnézést a kellemetlenségért.

edem08
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: edem08 » 2014. május 5., hétfő 14:11

Jó napot.
Az lenne a problémám, hogy nem tudok belépni az iliasba. Nem tudom mi lehet a gond pedig a nevem és a jelszavamat is felírtam és azóta nem változtattam meg, de sajnos nem enged be és így már egy tesztet nem tudtam teljesíteni.

gvincze
admin
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvincze » 2014. május 6., kedd 15:08

edem08 írta:Jó napot.
Az lenne a problémám, hogy nem tudok belépni az iliasba. Nem tudom mi lehet a gond pedig a nevem és a jelszavamat is felírtam és azóta nem változtattam meg, de sajnos nem enged be és így már egy tesztet nem tudtam teljesíteni.
Kedves edem08!
A problémával kapcsolatban keresse a +36(46)412-060 (29-00 mellék) telefonszámon 8.00-15.00 óra közötti időpontban a technikai osztályt.

Biroga
vendég

Hozzászólás Szerző: Biroga » 2014. május 15., csütörtök 10:07

Nekem olyan problémám lenne hogy elsőévesként megcsináltam a foglalkozási napló által előírt első tesztet.Mikor következett volna a következő tesztírás nem tudtam be jelentkezni az iliasba.Gondoltam várok vele kicsit de ugyanugy nem enged be.feltételezem a felhasználó nevem illetve az a szám nem változott de a jelszavam fel van, helyesen irtam be többször is és nem fogadja el.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2014. május 16., péntek 12:56

A web-es kolléga hétfőn fog válaszolni a kérdésére.

Válasz küldése