Csevegő az adyligeti felvételizőknek

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

martoni
senior-tag
senior-tag

Csevegő az adyligeti felvételizőknek

Hozzászólás Szerző: martoni » 2008. november 21., péntek 15:13

"
De az a pálya nincs 400m!!!!
Nem tudom hogy az a pálya hány méter lehet, de sztem többet futottunk mint 2000m!
Én tavaly az arszkiban felvételiztem és azt mondták 330m egy kör."
Márton István

Atosz
vendég

Re: Csevegő az adyligeti felvételizőknek

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 9., hétfő 20:15

Hali!
Én is Adyligetre szeretnék menni!
Már megvolt az psziho és eü, most várom a fizikai megmérettetést. Lehet tudni, hogy mikor szervezik majd?
Dangeorus, neked volt már pszihó?
üdv Atosz

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 10., kedd 0:14

Szia!
A pszihon lesz jópárfajta kérdőiv/teszt. Kettő döntő jelentőségü lesz, mégpedig az Iq, valamint egy figyelem-pontosság teszt-ezek ketten időre mennek. Ezen kívül lesz egy 300 kérdéses igen-nem újra meg újra előforduló kérdésekkel, majd végül pár adatlap kitöltés és egy kis rajzolgatás.
Ha tudsz pihenni a megmérettetés előtt akkor tedd meg, mert az időmérős teszteknél pörögni kell az agynak!
Sok sikert!
ATosz

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 10., kedd 15:00

dangerous írta:Atosz!!

:D Készülj Arszki megméretetésre :) tavaly , nagyon sokan buktak el ott főleg az erőlétin teszt az nem lesz nehéz :) nekem azt mondták könnyű volt csak hát az erőléti a mindent eldöntő !! csak készülni kell rá!!

Utána lesz orvosi meg egy kis pszichológiai vizsgálat elsőrorban az ez a legfontosabb ahogy mondták nekem lesz 1-2 számolási feladat! :)

Te most próbáldo meg elősször ??? és hova valósi vagy , ha kérdezhetem ? :blush:
Az időpontról még nem kaptam értesítést, de ahogy telnek a napok egyre jobban kezdek izgulni :)
Egy ideje már készülök, futok 5km-eket, meg kondizok....meglátjuk elég lesz-e.
Budapesti vagyok és ez az első nekifutás :D

Te ezek szerint már voltál tavaly is...megkérdezhetem mi fogott ki rajtad?

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 10., kedd 17:18

dangerous írta:Szia!!

Első pszichológia :D tavaly buktam.....DE új év Új kezdet! :)

Most megpróbálom megint , hátha sikerül most Nem Adom fel és nem is szabad feladni :)
Helyes, nem is szabad feladni! ;) Bízz magadban és sikerülni fog!
Mindent bele, hajrá!

Atosz

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 10., kedd 19:45

dangerous írta:Atosz és te hol laksz?
Szia!
Én Budapest, azon belül a XIII. kerületben lakom.
és Te?

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 11., szerda 22:02

dangerous írta:Atosz!

Erőlétire készülsz?? :)

Én Tatabányán lakom :) Gondolom te is majd koleszos leszel velem együtt :blush: ha Sikerül! :D
Szia!

Naná, hogy készülök :)
Úgy érzem már nagyon a nyakamon van a fizikai felmérés, sztem márc 20. hétre leszek majd behivva, lehet nem kellett vna még novemberben elküldeni a papirokat:D
Amugy nem szeretnék koleszos lenni, meg ha jól tudom pestinek nem is nagyon jutna már hely. Így majd marad a napi 3 óra utazás.
Hogy haladsz a készüléssel? Vmi jó edzésterved van?
üdv! Atosz

Atish
vendég

Hozzászólás Szerző: Atish » 2009. március 12., csütörtök 17:40

Sziasztok!Én most 24 éves fejjel indultam neki.Lehet későn mert orvosin elbuktam a szememmel((((Fellebbeztem,elmegyek szemészhez meg kipróbálok egy pár dolgot hátha csoda történik))Két éve még semmi baja nem volt.Gondoltam arra is,hogy a teszt alatt fáradt el a szemem,lehet hülyeség de lehetséges..Én is pesti vagyok,csepeli.

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 12., csütörtök 20:15

dangerous írta::D Nekem igazából edzéstervem nincs jó fizikummal rendelkezem amire picit gyúrnom kell az a futás !
3 órát utazni ejha sok nem? :woohoo: de miért gondolod , hogy nem-vesznek fel koleszba
Hali!
Nemtudom, hogy lehetne-e módosítani, mert azt X-eltem be hogy bejárok. Amugy nemolyan durva:D 1,5 oda-1,5 vissza, úgy számolgattam hogy minden nap 5:30 kor kell kilépnem a kapun, hogy 7re beérjek.
Jut eszembe, műveltségi teszre nem tudsz vmi mintasort, esetleg hallottál másoktól valami bővebbet róla?

Atosz

Atosz
vendég

Hozzászólás Szerző: Atosz » 2009. március 12., csütörtök 20:18

Atish írta:Sziasztok!Én most 24 éves fejjel indultam neki.Lehet későn mert orvosin elbuktam a szememmel((((Fellebbeztem,elmegyek szemészhez meg kipróbálok egy pár dolgot hátha csoda történik))Két éve még semmi baja nem volt.Gondoltam arra is,hogy a teszt alatt fáradt el a szemem,lehet hülyeség de lehetséges..Én is pesti vagyok,csepeli.
Hali Atish!

Egyáltalán nemvagy elkésve és biztos másodízben siekrülni fog a vizsgálat.
Pihend ki előtte magad és jó lesz az! hajrá!
Koleszos vagy bejárós leszel?:)

üdv! Atosz

Válasz küldése