Tetoválás rendőrön hol és hol nem lehet?

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

krisz920124
újonc
újonc

Re: Tetoválás rendőrön hol és hol nem lehet?

Hozzászólás Szerző: krisz920124 » 2011. június 7., kedd 13:23

Ez a hivatás az életem értelme lesz, ez a célom az életben szóval, nem szeretném tényleg ha ezen múlna a jövőm. :roll: Mindent megpróbáltam, és nagyon bánom hogy megcsináltattam, nem gondoltam bele akkor, már rég történt.Elhalványítani még eltudom arra rá jöttem hogy lehet.Ráadásul kis tetoválásról van szó,jelentése a küzdés maga,az élet értelme, szóval igazából semmi rossz.. :-(
Ha viszont valaki szeretne tetoválást inkább kozmetikai tetkót csináltasson és az pár hét múlva lejön,nagyon megbánja az ember...ez egy jó tanács..,inkább más hibájából tanuljunk, mint a magunkén..
Köszönöm a tanácsot és a válaszokat nem fogok több tetkót csináltatni.. :)
Krisz

KLucus9
vezető infobróker
vezető infobróker

Hozzászólás Szerző: KLucus9 » 2011. június 7., kedd 13:36

nekem mind a 3 tetoválásom jelent valamit, amit sosem fogok megbánni! :) szerencsére ésszel élek és olyan helyen vannak ahol ruhába nem látni, max minibe és topba,de hát ez nem hiszem,h megvalósul majd. :D
de szerintem,ha alkalmasságin megfeleltél akkor nem kell paráznod a későbbiekben sem! :)
"A határtalanság: erő. A határoltság: hatalom. A hatalom kézzelfogható és múlandó, az erő megfoghatatlan és örök."

Lucus

Zsoo90
lelkes újonc
lelkes újonc
Évfolyam: OJT-2011

Hozzászólás Szerző: Zsoo90 » 2011. június 19., vasárnap 16:36

krisz920124 írta:Szép napot mindenkinek!
Van egy egy kb. 5X3-cm-es tetkó a nyakamon, 4 betűből áll,már megpróbáltam mindent, hogy megszabadulhassak tőle a rendőrsuli miatt, de nem sikerült, mert túl veszélyes a lézeres eltávolítás nyaki részen.Már az alkalmasságikon túlestem, megvan miden, nem szóltak érte egyelőre, csak néhányan kívülállóként azt mondták hogy baj lehet belőle, kizáró ok lehet..
A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek lesz esélyem elkezdeni a rendőrsulit?
Az orvos ha nem szólt akkor a suliban ezért szólhatnak és kizárhatnak a suliból?
Ha igen akkor ennek kb. hány % az esélye?
Előre is köszönöm a választ!
Nem kell izgulni, ha az alkalmasságid jó és a dokinál sem kötöttek bele nem lesz baj! Az évfolyamunkon is van olyan akinek kivan ütve az alkarja! :)

Riky
vezető infobróker
vezető infobróker
Évfolyam: 2011-2013
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Riky » 2011. június 27., hétfő 20:46

Az előzőekhez szólva vannak érdekes figurák, akik úgymond ki se látszanak a varrat alól... de hát ilyen ez a "pop" szakma :)
Tisztelem a rendet, vigyázom a csendet, engem az Isten is RENDŐRNEK teremtett!

kunimire
újonc
újonc
Iskola: Szegedi RSZKI

Hozzászólás Szerző: kunimire » 2014. május 31., szombat 22:17

Akkor csuklóig mehet úgy h felvesznek? :D

pappgabor
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: pappgabor » 2014. június 16., hétfő 20:49

Olyan kérdésem lenne ha jelenleg felvételizek és eddig sikerült minden csak az eredményre várok lenne-e valami hátrányom később abból ha csináltatnék egy 2x3cm-es (kicsi) tetoválást a csuklómra ? Van már 1db tetoválásom mellkason azért nem szóltak de ugye az takarásba van. Viszont a csuklón nem lenne de ugye ez nem valami hatalmas tetoválás lenne.. A választ előre is köszönöm :) :)

kisspeter
kvázi-tag
kvázi-tag

Hozzászólás Szerző: kisspeter » 2014. június 16., hétfő 21:16

pappgabor írta:Olyan kérdésem lenne ha jelenleg felvételizek és eddig sikerült minden csak az eredményre várok lenne-e valami hátrányom később abból ha csináltatnék egy 2x3cm-es (kicsi) tetoválást a csuklómra ? Van már 1db tetoválásom mellkason azért nem szóltak de ugye az takarásba van. Viszont a csuklón nem lenne de ugye ez nem valami hatalmas tetoválás lenne.. A választ előre is köszönöm :) :)
Nekem is van a csuklómon és nem szóltak miatta.

pappgabor
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: pappgabor » 2014. június 16., hétfő 21:39

Értem , csak láttam itt egy olyan választ valamikor hogy ha elfogadták pszichológián azt az 1 tetoválást akkor már kihelyezésig ne csináljon az illető másikat.. ezért kérdeztem hogy most akkor pontosan mit tegyek.. vagy éppen ne tegyek.

Harcizeller
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Harcizeller » 2014. október 3., péntek 17:58

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Harcizeller 2015. március 15., vasárnap 22:59-kor.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2014. október 6., hétfő 14:38

A tetoválás már nem jelenik meg önállóan kizáró okként, a belinkelt kép alapján nem valószínűsítem, hogy ez akadálya lenne az alkalmas minősítésének.
A testsúly csökkentése és felkészülés a felvételire pedig elhatározás kérdése, ha nekikezd, oda-vissza hatni fog!

November 13-án délelőtt nyílt napot tartunk iskolánkon, jöjjön és tájékozódjon, segíti a döntést, jelentkezzen vagy sem. :)

Válasz küldése