Tapasztalatok a felvételiről

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

Vendég
vendég

Re: Tapasztalatok a felvételiről

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2010. július 28., szerda 10:24

Sziasztok, nem szeretnék senkit se megbántani, de nem kéne ennyire szétoffolni a topikat ilyen személyeskedésekkel, egyáltalán nem a "tapasztalatok a felvételiről" szólnak ezek a gondolatok. :(

Daniella24
tag
tag
Évfolyam: OH-2012

Hozzászólás Szerző: Daniella24 » 2010. július 28., szerda 12:19

Azt szeretném kérdezni hogy ugye lesz műveltségi teszt ahol a Történelem 1-4.ik kérdezhetik meg az Állampolgári ismereteket!Mégis milyen jellegű kérdésekre lehet számítani!????köszönöm

Adrus
infobróker
infobróker
Évfolyam: 2011k (6+hó)

Hozzászólás Szerző: Adrus » 2010. július 28., szerda 12:24

Daniella24 írta:Azt szeretném kérdezni hogy ugye lesz műveltségi teszt ahol a Történelem 1-4.ik kérdezhetik meg az Állampolgári ismereteket!Mégis milyen jellegű kérdésekre lehet számítani!????köszönöm
Szinte bármire, nevek, évszámok.. AKÁRMI :D Az a biztos ha alaposan áttanulmányozod az ajánlott irodalmat, meg még pluszba néhány dolgot.
,,A győztesek sosem adják fel, akik feladják, sosem győznek. "

mmmmmmm
ügyeletes válaszadó
ügyeletes válaszadó

Hozzászólás Szerző: mmmmmmm » 2010. július 28., szerda 16:59

Ahogy a topic címe mondja: Tapasztalatok a felvételiről. Hát igen! Nem sok feladat van, csak 3!!!
1. felkészülni (kinek sikerül, kinek nem elsőre-másodszorra.... 72 pont.... vagy kevesebb.....)
2. jelentkezni!!! A sorrend nem felcserélendő.......... és ha választ ír valaki itt, előtte tájékozódjon!!!
3. megfelelni mindenütt (pszicho-n is)

Egyébként meg nem divatból kell erre a szakmára jelentkezni...... Szerintem sok mindenkinek más van a fejében, mint ami ténylegesen van az életben!!! (pl. egyenruhamánia, fegyvermánia, na meg a nagy arc.......)

Köszönöm a lehetőséget......... :-D :lol:

szabomax
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: szabomax » 2010. július 29., csütörtök 17:14

Jó Napot/Sziasztok!
Egyik ismerősöm mondta, hogy valamelyik rendészeti szki-ban felvételinél , felülésnél nem volt alattuk szivacs :blink: Ez tényleg igaz lenne?!Ha igaz, remélem nem a miskolci rszki.Úgy, hogy szivacs van alattam, ment az 55 felülés, de kíváncsi voltam, és kipróbáltam már szivacs nélkül is, akkor csak kb 45 ment :woohoo: :shocked: (merthát mégsem vágtam le magam olyan erősen a talajra, a nagyobb lendület érdekében :lol: ), de a hátam......áááá hát fogalmazzunk úgy,hogy megéreztem :shock:

Istvan007
hivatásos fórumozó
hivatásos fórumozó
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Istvan007 » 2010. július 29., csütörtök 17:22

szabomax írta:Jó Napot/Sziasztok!
Egyik ismerősöm mondta, hogy valamelyik rendészeti szki-ban felvételinél , felülésnél nem volt alattuk szivacs :blink: Ez tényleg igaz lenne?!Ha igaz, remélem nem a miskolci rszki.Úgy, hogy szivacs van alattam, ment az 55 felülés, de kíváncsi voltam, és kipróbáltam már szivacs nélkül is, akkor csak kb 45 ment :woohoo: :shocked: (merthát mégsem vágtam le magam olyan erősen a talajra, a nagyobb lendület érdekében :lol: ), de a hátam......áááá hát fogalmazzunk úgy,hogy megéreztem :shock:
Itt a felvételin van :)

szabomax
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: szabomax » 2010. július 29., csütörtök 17:35

Istvan007 írta:
Itt a felvételin van :)

Köszi a választ, mertem remélni, hogy lesz szivacs :blink: :D

Amúgy nem akarok belebonyolódni semmi vitába, de szerintetek a fórumozók, (főleg az illetékesek) mit gondolhatnak, ha olvassák ,hogy milyen jól elvannak a leendő iskolatársak....??!!
Mondom, nekem mindegy, de azért gondoljatok bele.

peti88
tag
tag

Hozzászólás Szerző: peti88 » 2010. július 29., csütörtök 22:06

Üdv! Én szivacs nélkül csinálom, így nem érhet melepetés :)
Hazámat szolgálom!

Tiva
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: Tiva » 2010. július 31., szombat 16:10

jah és 1 jó tanács a következő emberkéknek akik majd felviznek: Egyet ne felejtsenek el nem ismerik a fórumba irogatókat......nem ismerik sem azokat akik azt irják h piskóta sem azokat akik azt irják h marha nehéz volt!!! rengeteg energiát és időt spórolhat azzal ha felesleges kérdések helyett rágyúr arra amiben gyenge! :)

Válasz küldése