hatósági bizonyítvány - hatósági erkölcsi bizonyítvány

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

krobertoo11
őstag
őstag
Iskola: Szegedi RSZKI

Re: hatósági bizonyítvány - hatósági erkölcsi bizonyítvány

Hozzászólás Szerző: krobertoo11 » 2012. február 12., vasárnap 20:44

Iszilagyi írta:Látta már az első hozzászólásban szereplő mintát? A szerint kellene kitölteni, hiánytpótolni majd feladni!
fárasztó munka az olvasás.... :silly:
adattovabbitasi[1].pdf
(573.4 KiB) Letöltve 263 alkalommal.
ez az ajánlott olvasmány... :D
Kovács Róbert

nagyimizoli
újonc
újonc
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: nagyimizoli » 2012. március 10., szombat 12:34

Jó napot kívánok!

Azzal a kérdéssel fordulnék Önökhöz, hogy a Hatósági bizonyítványt postai úton valamiért én kaptam meg!És hogy ez nem-e baj,mert én a jelentkezési útmutató alapján úgy vélem, hogy azt az iskolának kellett volna megkapnia,de nem így lett (pedig az iskolát jelöltem meg!) !És hogy ez így alakult, mi a következő teendőm?!? Küldjem mihamarabb el az iskolának, vagy majd ráér, április május környékén,amikor majd megkezdődnek az alkalmassági kivizsgálatok?!?

Válaszukat mihamarabb várom!
Köszönettel: Nagy Imre Zoltán

lara99
kvázi-tag
kvázi-tag

Hozzászólás Szerző: lara99 » 2012. március 10., szombat 13:10

Valószínű, hogy Te a másolatot kaptad meg, az eredeti példányt kapta az iskola. (Amennyiben úgy jártál el ahogy a tájékoztatóban le van írva.)

krobertoo11
őstag
őstag
Iskola: Szegedi RSZKI

Hozzászólás Szerző: krobertoo11 » 2012. március 10., szombat 14:11

nagyimizoli írta:Jó napot kívánok!

Azzal a kérdéssel fordulnék Önökhöz, hogy a Hatósági bizonyítványt postai úton valamiért én kaptam meg!És hogy ez nem-e baj,mert én a jelentkezési útmutató alapján úgy vélem, hogy azt az iskolának kellett volna megkapnia,de nem így lett (pedig az iskolát jelöltem meg!) !És hogy ez így alakult, mi a következő teendőm?!? Küldjem mihamarabb el az iskolának, vagy majd ráér, április május környékén,amikor majd megkezdődnek az alkalmassági kivizsgálatok?!?

Válaszukat mihamarabb várom!
Köszönettel: Nagy Imre Zoltán
az eredeti példányt te nem kaphatod meg!!! neked a másolatot küldték el...!
Kovács Róbert

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. január 4., péntek 14:30

A Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának (KEKKH) tájékoztatása alapján összevonták a korábban két típusú hatósági bizonyítványt.

2013 évtől "hatósági erkölcsi bizonyítvány" kiállítása iránti kérőlapot kell kitölteni és feladni a KEKKH felé.

Kitöltéshez segítség:
I. A kérelmező adatai: értelemszerűen kell kitölteni,

II. A bizonyítvány címzettjének belföldi kézbesítési adatai:
- természetes személynél saját adatait kell kitölteni, majd a hatósági bizonyítvány KEKKH-től történő megérkezését követően azt a jelentkezési anyaghoz kell csatolni! vagy
- jogi személy jelölésnél
a Miskolci Rendészeti Szakközépiskola 3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 78. adatok beírásával a feladást követően a KEKKH intézményünknek küldi meg a hatósági bizonyítványt(csak saját e-mail címet adjon meg!)

III. Valamely törvény által meghatározott, speciális feltételeknek való megfelelés igazolását kérem: "igen" válasz jelölendő

IV. az alábbiakban megjelölt törvénynek való megfelelés igazolását kérem: jelölje a "fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak ...." részt

V. A bűnügyi nyilvántartási rendszer adatai alapján kérem annak igazolását, hogy: "B, C, D" pontokat együttesen jelölje,

VI. Számlázási adatok: értelemszerűen töltse, amennyiben igényt tart a KEKKH-től számlára

Ne feledje! saját kezű aláírását illetőleg a nyomtatványhoz kapott csekk befizetését és az eredeti csekk kérelemre történő ragasztását! (az MRSZKI-ra történő jelentkezési laphoz csatolnia kell vagy a befizetett csekkről készült másolatot, vagy a KEKKH által kiadott hatósági bizonyítványt!)
Szilágyi Ildikó

fmark
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: fmark » 2013. január 5., szombat 16:02

Tisztelt Ildikó !
Az idén jelentkezem az MRSZKI-ba és feladtam a hatósági bizonyítványt, de a postán azt mondták, hogy a hatósági bizonyítvány befizetéséről szóló feladóvevény (sárga csekk) helyett megfelel a postai küldemény feladását igazoló ajánlott szelvény másolata, ami ez lenne ? ( http://www.google.hu/imgres?q=felad%C3% ... ,s:0,i:105 ), mert nekem csak ez van meg, de feladtam befizettem mindent, és ezt ragasszam fel akkor a papírra ?

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. január 6., vasárnap 16:34

Elfogadom ezt is, azonban érvényes jelentkezéshez a hatósági bizonyítványra van szükség. Ha azt megkapja, csatolja jelentkezési anyagához.
Szilágyi Ildikó

erno113
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: erno113 » 2013. január 8., kedd 18:12

Jónapot kívánok Horváth Ernő vagyok érdeklődnék hogy most mit csináljak az adatkérő kérelemnek a befizetési csekkét feladtam 2013.01.03-án de csak most vettem észre a fórumon hogy megváltozott a kérőlap most nem tudom érvényes lesz e 2012 -es kérőlap válaszát előre is köszönöm.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. január 9., szerda 8:44

Kedves Ernő!

A január 1-től történt nyomtatvány változás miatt bizonyára felkészült a Közigazgatási Hivatal (KEKKH) erre az átmeneti állapotra amikor még a régi nyomtatványon történik az igénylés.
Véleményem szerint nem lesz gond, megigényelte, befizette, a hatóság pedig kiállítja és megküldi. Nincs teendője egyenlőre ezzel, ha bármi gond lenne, arról a KEKKH értesíti levélben.
Szilágyi Ildikó

kopasz22
lelkes újonc
lelkes újonc

Hozzászólás Szerző: kopasz22 » 2013. január 14., hétfő 13:21

Olyan kérdésem lenne hogy a hatósági bizonyítványhoz az igénylőlapot már elküldtem de még nem kaptam meg , de már a suliba szeretném küldeni a jelentkezési lapot.
Elég csak a jelentkezési lapra ráragasztani a feladóvevényt és utána elküldeni a bizonyítványt vagy pedig várjam meg míg megérkezik ?

Válasz küldése