hatósági bizonyítvány - hatósági erkölcsi bizonyítvány

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

mmmmmmm
ügyeletes válaszadó
ügyeletes válaszadó

Re: hatósági bizonyítvány - hatósági erkölcsi bizonyítvány

Hozzászólás Szerző: mmmmmmm » 2013. február 8., péntek 18:40

purebehind írta:Tisztelt Szilágyi Ildikó!

A napokban érkezett vissza hozzám az erkölcsi bizonyítvány az iskolától (büntetlen előéletű vagyok), és mellé egy levél miszerint rosszul töltöttem ki. Valamit ami számomra még ismeretlen.
A kérdésem az lenne hogy most újra meg kell igényelnem a postán és megint 3100 HUF? : / Vagy elég ezt a nálam lévő erkölcsit visszaküldeni az iskolának?
..."Kérem, hogy a leírtaknak megfelelően a KEKKH által kiállított hatósági bizonyítványát február 25-ig küldje meg iskolánk részére jelentkezési anyagához."......
Bizony meg kell kérned megint..... és a mintának megfelelően töltsd ki!!! minek küldenéd vissza a nem jó erkölcsit? nem értem!!! :woohoo:

BIE
staff
staff

Hozzászólás Szerző: BIE » 2013. február 9., szombat 13:24

Nem tehetünk róla, hogy rossz erkölcsit kért. Egyértelmű, hogy ha hozzánk akar jönni, akkor a hivatásos szolgálati viszonyhoz szükséges szintű ellenőrzés és az ennek megfelelő igazolás szükséges a számunkra. Meg kell tehát ismételnie, de ezúttal az útmutató szerint töltse ki az igénylő lapot.
Tisztelettel
BIE

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. február 12., kedd 16:20

zoli77 írta:Tehát akkor már össze vonták az erkölcsi bizonyítványt,és az adattovábbítási kérőlapot....vagy is ha be megyek a postára és kérek egy hatósági erkőlcsi bizonyítványt biztos ,hogy a megfelelőt kapom mert már egy a kettő?
Igen. Jelen topicnál is az első hozzászólásban - dátummal ellátva - aktuális információkat teszek közzé! Néha az is segít, ha elolvassák! :)
Szilágyi Ildikó

zoli77
kvázi-tag
kvázi-tag
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: zoli77 » 2013. február 17., vasárnap 20:56

Lenne egy kérdésem!!!
meg igényeltem a hatósági erkölcsi bizonyítványom,és a címzettnek az iskolát adtam meg,a kérdésem az lenne,hogy honnan kapok vissza jelzést,hogy minden rendben a bizonyitvánnyal ......korábban küldtek egy másolatot az eredetit pedig az iskola kapta meg most hogyan működik? az iskola fog vissza igazolni,hogy minden rendben????? :blink:

subidubi
kvázi-tag
kvázi-tag
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: subidubi » 2013. február 18., hétfő 0:52

zoli77 írta:Lenne egy kérdésem!!!
meg igényeltem a hatósági erkölcsi bizonyítványom,és a címzettnek az iskolát adtam meg,a kérdésem az lenne,hogy honnan kapok vissza jelzést,hogy minden rendben a bizonyitvánnyal ......korábban küldtek egy másolatot az eredetit pedig az iskola kapta meg most hogyan működik? az iskola fog vissza igazolni,hogy minden rendben????? :blink:
Küldeni fognak egy emailt, hogy postázták a címzettnek.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2013. február 18., hétfő 8:35

Ez abban az esetben valós, ha a nyomtatványon a postai kézbesítésről történő értesítéshez adott e-mail címet!
Szilágyi Ildikó

Mark164
újonc
újonc

Rosszul igényelt erkölcsi

Hozzászólás Szerző: Mark164 » 2015. február 16., hétfő 15:55

Üdvözletem!
Sajnos a jelentkezésemmel együtt egy rosszul igényelt erkölcsi bizonyítványt küldtem el, nem a fegyveres szervekre vonatkozik.
Kaptam egy levelet, hogy pótoljam a helyes erkölcsit, de ez a levél február 13-án érkezett meg ami pontosan a határidő vége.
Ilyenkor mit lehet még tenni? Van esélyem hogy felvételizhetek?

Iszilagyi
staff
staff

Re: Rosszul igényelt erkölcsi

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2015. február 17., kedd 10:05

Igen.
Ahogy a levél is fogalmazott: az új igénylést dokumentáló, a befizetést igazoló csekkszelvény másolatát kértem megküldeni faxon a megjelölt határidőig, a mellett, hogy a hatósági erkölcsi bizonyítvány postacímének intézményünket írja be a nyomtatványra.

Válasz küldése