2016. évi felvételi

Felvételivel kapcsolatos információk:
- általános információk
- segítség
- nyílt napok
- próbafutamok
- követelmények / kizáró okok / többletpontok
- és sok minden más...

Moderátor: BanszkineGA

martonlaci
újonc
újonc
Iskola: Szegedi RSZKI

Re: 2016. évi felvételi

Hozzászólás Szerző: martonlaci » 2016. április 5., kedd 21:16

Üdv!Érdekelne,hogy az előzetes ponthatár az ország összes rendészeti középiskolájára vonatkozik? Laci

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2016. április 6., szerda 11:57

Minden iskolán van előzetes ponthatár, amely eltérő mértékű lehet.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2016. április 6., szerda 17:18

A felvételi vizsgák során itt felejtett tárgyak, ruhaneműk intézményünk ügyeletén átvehető!

Berci96
újonc
újonc
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Berci96 » 2016. április 10., vasárnap 16:06

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy mi a teendő abban az esetben ha az egészségügyi vizsgálatra szükséges leleteket beküldtem a jelentkezési csomaggal együtt?

szabi1994
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: szabi1994 » 2016. április 10., vasárnap 20:58

Berci96 írta:Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy mi a teendő abban az esetben ha az egészségügyi vizsgálatra szükséges leleteket beküldtem a jelentkezési csomaggal együtt?

Nagy hiba! Feketén-fehéren le volt írva, hogy miket KÜLDJ BE AZ ISKOLÁBA! Illetve, ha túl vagy a felvételi első felével (műveltségi, fizika) ismét a te hibád, hogy az eredmény kihirdetésénél nem jelezted ezt.

Iszilagyi
staff
staff

Hozzászólás Szerző: Iszilagyi » 2016. április 11., hétfő 9:51

Berci96 írta:Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy mi a teendő abban az esetben ha az egészségügyi vizsgálatra szükséges leleteket beküldtem a jelentkezési csomaggal együtt?
Jelentkezési anyaga megküldésre került az egészségi vizsgálatot végző rendőri szerv személyzeti osztályára. Onnan még elkérheti.

Chris93
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Chris93 » 2016. április 11., hétfő 13:05

szabi1994 írta:

Nagy hiba! Feketén-fehéren le volt írva, hogy miket KÜLDJ BE AZ ISKOLÁBA! Illetve, ha túl vagy a felvételi első felével (műveltségi, fizika) ismét a te hibád, hogy az eredmény kihirdetésénél nem jelezted ezt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chris93 2016. április 11., hétfő 21:29-kor.

Zazz
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Zazz » 2016. április 11., hétfő 15:50

Chris93 írta:
szabi1994 írta:

Hát ja. Elég szomorú, hogy ilyen értelmezési szinttel jelentkező emberek akarnak rendőrök lenni :/ Már én érzem magam túl kellemetlenül, hogy ilyen emberek fognak körül venni :) Alapvető kompetencia nincs meg.
Le van írva minden világosan, erre mindig olyan kérdéseket tesznek fel , meg olyanokat csinálnak...mai generáció.. Hátha majd műveltségi szűr :)
Látom te szeretsz nagyon belekötni mindenkibe. :D Elég sokszor lehordtál már egyes embereket mert félre olvasták vagy nem olvasták el teljesen esetleg kihagytak valamit :( Tévedni emberi dolog.. Most hogy feltette tök rendesen a kérdést szerintem nem kell a sárga földig alázni. :wassat:

Chris93
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Chris93 » 2016. április 11., hétfő 21:18

Ez nem kötekedés meg alázás. Csupán nézd meg mennyi felesleges hozzászólás van hiányzó olvasási és értelmezési kompetenciák miatt... Minden egyértelműen le van írva, legalább 3x kiemelve egységcsomagban és így se tudja valaki értelmezni, hogy mit hova vigyél, csatolj. De szerencsére ez a ritka. Lehet hogy én vagyok a túl művelt, de elég idegesítő, amikor huszonévesek ilyen szinten vannak, ráadásul telefonon egyszerűbb lenne elintézni diszkréten, így meg mindenki előtt égeti magát. Ennyi a véleményem. Te se örülnél neki ha egy olyan rendőrrel lenne dolgod, mondanál neki valamit és fel se fogja, értetlenkedik. De innenstől inkább próbálom becsukni szemeim az ilyen hozzászólásoknál :)

Zazz
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: Zazz » 2016. április 14., csütörtök 17:47

Nagyon jó volt a felvételi. :) Iszonyat nagy arc srcácokkal találkoztam és egy élmény volt az elejétől a végééig :D
28.án meg BRFK pszichikai, alkalmassági :tongue:

Lezárt