Kérdezőből válaszadó lettem/RSZKI-s voltam, rendőrré váltam

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
RSZKI
vendég

Kérdezőből válaszadó lettem/RSZKI-s voltam, rendőrré váltam

Hozzászólás Szerző: RSZKI » 2010. június 1., kedd 19:38

Sziasztok. Nem tudom mennyire lesz népszerű ez a topik. Azért nyitottam, mert érdekelne, hogy az egykori diákok, például a frissen kibocsátottak mennyire járnak ide vissza segítgetni a többieknek. Ahogy kiszűröm, inkább a mostani elsősök a fő segítői a most felvételizőknek.
Tehát bárki, aki most végzett,vagy régebben írjon ide. Mennyire volt számára értékelhető az egykori segítség,mennyire tudta hasznát venni stb.

Tiva
őstag
őstag

Re: Kérdezőből válaszadó lettem/RSZKI-s voltam, rendőrré vál

Hozzászólás Szerző: Tiva » 2010. június 3., csütörtök 0:51

hali

én azt kérdezném,hogy most téged "hova bocsájtottak?" a lakhelyedre, vagy máshova? tudtad befolyásolni h hova rakjanak? továbbá h közrendes vagy vagy nem vagy..vagy?! vagy esetleg készenlétis?? ahova raktak ott volt már beavató ivás?? :D :D

RSZKI
vendég

Hozzászólás Szerző: RSZKI » 2010. június 3., csütörtök 6:05

Tiva írta:hali

én azt kérdezném,hogy most téged "hova bocsájtottak?" a lakhelyedre, vagy máshova? tudtad befolyásolni h hova rakjanak? továbbá h közrendes vagy vagy nem vagy..vagy?! vagy esetleg készenlétis?? ahova raktak ott volt már beavató ivás?? :D :D
Félreértés ne essék, én csak fórumindító vagyok. De látom, nem nagyon tolonganak a végzettek, tehát ebből következik, hogy valóban az elsősök azok, akik készségesen segítik a "kicsiket".

Kriszta90
vendég

Hozzászólás Szerző: Kriszta90 » 2010. június 3., csütörtök 6:56

RSZKI írta:
Tiva írta:hali

Félreértés ne essék, én csak fórumindító vagyok. De látom, nem nagyon tolonganak a végzettek, tehát ebből következik, hogy valóban az elsősök azok, akik készségesen segítik a "kicsiket".

Miskolcról elsősök?? Én nem nagyon tudnék neveket említeni...itt akik segítenek,mind felvételizők maguk is!!

Daniella17
infobróker
infobróker

Hozzászólás Szerző: Daniella17 » 2010. június 3., csütörtök 10:21

ááá neem.... sok elsős van aki itt van... pl. Richy, vagy Tsaba aki már felszerelt :) Ők is gyakran írnak,azokról már ne is beszéljünk akik nem regisztráltak és sokan vendégként vagy sima névvel írnak be,azaz nem látjuk az évfolyamát... :) ;)
Tisztelem a rendet,vigyázom a csendet,engem az isten is RENDŐRnek teremtett! ...

csuhapeter
újonc
újonc
Évfolyam: OH-2012

Hozzászólás Szerző: csuhapeter » 2010. június 4., péntek 10:36

Nagyon jó ötletnek tartom ezt az oldalt, de az az érzésem, hogy nem igazán fognak azok reagálni bármire akik már leszereltek:(

Cs.P.

Válasz küldése