Leendő rendőrök! ti hogyan oldjátok majd meg ezt?

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
Ilthis
vezető infobróker
vezető infobróker
Kapcsolat:

Re: Leendő rendőrök! ti hogyan oldjátok majd meg ezt?

Hozzászólás Szerző: Ilthis » 2010. október 8., péntek 22:03

Istvan007 írta:Polgári emberként is mennék,nem hogy rendőrként!!!
Én is épp ezt akartam írni!
Én pár éve az egyetemmel voltam ott szakmai kiránduláson, megnéztük a tározót is, ami átszakadt. Egyszerűen borzasztó és akkor még azt mondják a MAL-nál, hogy ártalmatlan anyag... kössz... Pintér Sándor belügyminiszter reakciója erre tetszett, megmondta a frankót: "ha nem ártalmas, akkor fürödjön meg benne"

Nekem ha sikerül a felvételi és bármi hasonló helyzet adódik, akkor gondolkodás nélkül megyek! Mennék most is, csak szervezetlenség nélkül elég körülményes, meg itt van a meló is :s
Úgy gondolom, hogy sajnos árvízre mindenképp fel kell készülnünk, nem 1-2 évbe kerül kiépíteni a védelmi rendszert... az időjárás meg egyre viszontagságosabb.

Egy a lényeg: szolgáljunk és védjünk no és segítsünk ha baj van!

Istvan007
hivatásos fórumozó
hivatásos fórumozó
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Istvan007 » 2010. október 8., péntek 22:27

Ilthis írta:
Istvan007 írta:Polgári emberként is mennék,nem hogy rendőrként!!!
Én is épp ezt akartam írni!
Én pár éve az egyetemmel voltam ott szakmai kiránduláson, megnéztük a tározót is, ami átszakadt. Egyszerűen borzasztó és akkor még azt mondják a MAL-nál, hogy ártalmatlan anyag... kössz... Pintér Sándor belügyminiszter reakciója erre tetszett, megmondta a frankót: "ha nem ártalmas, akkor fürödjön meg benne"

Nekem ha sikerül a felvételi és bármi hasonló helyzet adódik, akkor gondolkodás nélkül megyek! Mennék most is, csak szervezetlenség nélkül elég körülményes, meg itt van a meló is :s
Úgy gondolom, hogy sajnos árvízre mindenképp fel kell készülnünk, nem 1-2 évbe kerül kiépíteni a védelmi rendszert... az időjárás meg egyre viszontagságosabb.

Egy a lényeg: szolgáljunk és védjünk no és segítsünk ha baj van!
Előre vetítve,remélem nem lesz árvíz a közel jövőben!
Viszont tavasszal engem is érintett nagyban és helyt kellet állni,önkéntesen és mindent nem nézve nagy lélekjelenlét árán is tennem a dolgom.

Riky
vezető infobróker
vezető infobróker
Évfolyam: 2011-2013
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Riky » 2010. október 9., szombat 15:29

Hát igen az árvíz... tavasszal én is benne voltam a homokzsákolásban... Reméljük ez volt az utolsó ilyen, és egy jó ideig nem kell ettől tartani újra.
Tisztelem a rendet, vigyázom a csendet, engem az Isten is RENDŐRNEK teremtett!

deadlyestbrain
kvázi-tag
kvázi-tag
Évfolyam: OH-2012

Hozzászólás Szerző: deadlyestbrain » 2010. október 11., hétfő 20:39

Ne is emlegessük az árvizet, voltak érdekes pillanatok, jó magam is ott voltam 3napot mentünk 1et vagy 2 meg pihentünk és ebben a váltásban még egy darabig,de voltak felemelő pillanatok is. Mikor odajött egy 70 év körüli idős hölgy megtapsolt minket és megköszönte, hogy segítünk rajta és a házán, hogy ne vigye el a víz.

U.I.: Az árvizet csak az érti aki ott volt.

Toooth
lelkes újonc
lelkes újonc

Hozzászólás Szerző: Toooth » 2010. október 17., vasárnap 10:10

Sziasztok!
A rendőröknek tényleg meg van szabva, hogy egy hónapban mennyi bírságot kell "beszednie"?.Ez a hír terjeng, de nem tudom, hogy csak a rendőrség nevét akarják még jobban bemocskolni,vagy tényleg van benne igazság.

fehand
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: fehand » 2010. október 17., vasárnap 12:35

Toooth írta:Sziasztok!
A rendőröknek tényleg meg van szabva, hogy egy hónapban mennyi bírságot kell "beszednie"?.Ez a hír terjeng, de nem tudom, hogy csak a rendőrség nevét akarják még jobban bemocskolni,vagy tényleg van benne igazság.
Ezt megtudod ha ott leszel................de azért ez így nem teljesen igaz.Ha rendesen dolgozol és jól végzed a dolgod akkor nyugodtan lehetsz, hogy neked nem fognak ilyet mondani.
Mindenhol van egy limit amit egy évben el kell érni(ez pl. a vpop-nél is így van hogy kell lenni egy bizonyos számú felderítésnek), na de ez a munkád!Ezért kapsz fizetést!
Ha dolgoztál már vhol mindenhol vannak statisztikák és ez ide is igaz szóval csak kerülj be és dolgozz tisztességesen akkor nem kell ilyeneken agyalnod! :)

Válasz küldése