Hasfali hegesek, vakbelesek :)

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
appendix
vendég

Hasfali hegesek, vakbelesek :)

Hozzászólás Szerző: appendix » 2011. május 21., szombat 13:02

Sziasztok. Játszok a gondolattal, mi lenne, ha ....
Viszont van hasfali hegem, bírná a fizikai megterhelést, kiképzést ? Csak halkan jegyzem meg, nem nagyon felülésezek, fekvőzök, igen rá kéne gyúrni...de érdekelne, h a heggel nem lenne gáz ? 93-as, de akkor is:) köszi és bocs a nem túl szokványos kérdésért...

KLucus9
vezető infobróker
vezető infobróker

Re: Hasfali hegesek, vakbelesek :)

Hozzászólás Szerző: KLucus9 » 2011. május 21., szombat 17:51

én császármetszéssel szültem tavaly november 1-jén és márciustól már edzek, tehát 4 hónappal a műtét után. :) szóval sztem emiatt te se aggódj! :)
"A határtalanság: erő. A határoltság: hatalom. A hatalom kézzelfogható és múlandó, az erő megfoghatatlan és örök."

Lucus

aappendix
vendég

Hozzászólás Szerző: aappendix » 2011. május 21., szombat 18:03

KLucus9 írta:én császármetszéssel szültem tavaly november 1-jén és márciustól már edzek, tehát 4 hónappal a műtét után. :) szóval sztem emiatt te se aggódj! :)
hűűű: nagyon fa*a csaj vagy akkor :) Köszi :) de szted nem mehet szét a heg ? kúszás-mászás, no meg a többi, lásd feljebb

KLucus9
vezető infobróker
vezető infobróker

Hozzászólás Szerző: KLucus9 » 2011. május 21., szombat 21:18

elég komolyan kezdtem már el edzeni,h az elkövetkezendő 1 év alatt maximálisan felkészüljek,de még csak annyit sem éreztem,h húzódna a heg. :) pedig ez még nincs 1 éves sem. anyának vették ki a vakbelét már 6 éve kb. de a műtét után 3 héttel már ő is dolgozott (kórházban,ahol azért szintén kell mozogni sokat, járkálni, hajolni, emelni, stb.) neki se volt sosem vele semmi baja.
szóval ha elkezdesz rá készülni, én ajánlom,h már most tedd meg. ha nagyon parázol akkor először felülés helyett csak egy kis hasprést csinálj, fogod látni,h semmi húzódás érzeted, ilyesmi nem lesz. mikor szeretnél felvételizni??
Sok sikert ha megpróbálod! :)
"A határtalanság: erő. A határoltság: hatalom. A hatalom kézzelfogható és múlandó, az erő megfoghatatlan és örök."

Lucus

Válasz küldése