Gólyatábor 2009

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
TtTt
vendég

Re: Gólyatábor 2009

Hozzászólás Szerző: TtTt » 2009. augusztus 1., szombat 9:32

Szergej írta:Erre én is kíváncsi lennék. Nekem van pár ismerősöm majd megkérdezem őket, de te is beszámolhatsz erröl :whistlg:
Ha lopják akkor teljesen kikészülök, mert ha vesznek el egy kis kaját abba nem halok bele meg sztem senki azt még úgy el is tudnám (tudom majd) viselni :blink: de hogy még ilyen értékes dolgoknak is lábakeljen nah azt már nem!!! :angry:
De ezzel sztem legtöbben így vannak. Szval légyszives írd le amit tudnunk kell!
Köszönöm!
Szerintem meg ne járassátok már le tovább ilyen-olyan mesékkel egymást! :whistlg: Most mit vársz? :blink: Hogy majd valaki részletes lopásokat (amik nem is biztos, hogy léteznek)fog neked ide közzétenni egy nyílvános oldalra? :roll: Arra nem gondoltok, hogy ezeket az oldalakat esetleg olyan civilek is olvassák, akiknek akár egy egész képe változhat meg a rendőrségről ha már itt olyanokat olvas, hogy már nebuló korukban bűnöznek???? :oops:

Gondolkoznotok kellene egy kicsit mielőtt ilyen idióta témákat teregettek ki a közösbe! :roll: Nyílván ha volt is ilyen vagy hasonló történés, akkor az illetőt Igazgató Úr már eltávolította az intézményből. :cool:

Ne romboljátok tovább a rendőrség tekintélyét ! :!: :!: :!:

Orsi87
kvázi-tag
kvázi-tag
Évfolyam: 2013-2015

Hozzászólás Szerző: Orsi87 » 2009. augusztus 1., szombat 11:56

TtTt!
Egyetértek!
Majd ha bekerültök megtudjátok!Nekem pl sem kajám,sem egyéb dolgom nem tűnt el!

BIE
staff
staff

Hozzászólás Szerző: BIE » 2009. augusztus 1., szombat 14:49

Ó nem kell idegessé válni. Mindenki szeretne többet tudni. A kezdők részéről ez érthető, de minden emberben benne bújik ez a kíváncsiság. No és azt sem felejthetjük el, hogy az iskola még nem a rendőrség. Csak út a rendőrré váláshoz. A tanulók pedig ebből a társadalomból érkeznek. Ha pedig ez a társadalom ilyen, akkor ez alól mi sem tudunk kivételek lenni. Többek között az a dolgunk, hogy a képzési idő alatt kiszűrjük azokat is, akik ilyen jellegű botlásokra hajlamosak.

Ami pedig a nagyértékű lopásokat illeti, azok szerencsére csak igen-igen elvétve fordulnak elő. Az elmúlt tíz évben tíz alatti ilyen esetről tudok, melyek többségében az elkövető kilétére fény is derült és az érintett távozott is azonnal. Úgy gondolom, hogy egy évi 400 ezres Mo.-i bűncselekmény szám mellett ez elenyésző. Ha pedig azt is figyelembe vesszük, hogy ezidő alatt közel 10.000 ember fordult meg nálunk, hát végképp jó az arány. Természetesen ha mégis megtörténik, akkor minden eszközünket bevetjük a felderítés érdekében. Úgy gondolom, hogy az ilyen esetek száma soha nem fog nullára csökkenni, mert az a fentiek miatt lehetetlen. Ami azonban a célunk lehet, hogy senki ne úszhassa meg. Ha mindenki érzi a szabályok erejét, akkor aszerint képes élni is.
Tisztelettel
BIE

pipiakiraly
kvázi-tag
kvázi-tag
Évfolyam: 2012-2014

Hozzászólás Szerző: pipiakiraly » 2009. augusztus 2., vasárnap 23:16

ott a pont ahol BIE szólt.

Ugyanakkor. Minket újakat nyilván érdekelnek ezek a dolgok. Ha pedig valaki azt írja, hogy értékest ne vigyünk a kollégiumba (ami egyébként pedig teljesen normális dolog...) mert lába kelhet, ne haragudjon meg senki, ha ezen egyrészről felháborodunk, másrészről megkérdezzük, hogy valóban így van-e.

Én speciel úgy gondolom, hogy normális környezetben egyszerüen elfogadhatatlan még a kajalopás is a hűtőből.
Nem hiszem, hogy ne lennének olyan kapcsolatban egymással a kollégiumon belül is esetleg az emberek, hogy ha valaki annyira éhes, és nincs semmi pénze se kajája ne adnának neki semmit. Aki meg csak megkíván valamit és elveszi annak ninsc ott helye. Sőt... többnyire sehol máshol nincs...

Mindenesetre aki Tőlem lopni fog, az nem jár jól :D

Józan társaságban elvárható talán, hogy ha én nem lopom meg más kajáját, akkor az enyém se lopják meg. Ha ez már itt sem működik, akkor nagy a baj. Remélem nincs semmiféle baj :)
Vettem egy pólót. Tök jól néz ki! A közepére nagy betűkkel rá van írva, hogy BALEK. Csak azt nem tudom, mi került benne 34.500 Ft-ba...

Tsaba
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: Tsaba » 2009. augusztus 3., hétfő 10:51

pipiakiraly írta:ott a pont ahol BIE szólt.

Ugyanakkor. Minket újakat nyilván érdekelnek ezek a dolgok. Ha pedig valaki azt írja, hogy értékest ne vigyünk a kollégiumba (ami egyébként pedig teljesen normális dolog...) mert lába kelhet, ne haragudjon meg senki, ha ezen egyrészről felháborodunk, másrészről megkérdezzük, hogy valóban így van-e.

Én speciel úgy gondolom, hogy normális környezetben egyszerüen elfogadhatatlan még a kajalopás is a hűtőből.
Nem hiszem, hogy ne lennének olyan kapcsolatban egymással a kollégiumon belül is esetleg az emberek, hogy ha valaki annyira éhes, és nincs semmi pénze se kajája ne adnának neki semmit. Aki meg csak megkíván valamit és elveszi annak ninsc ott helye. Sőt... többnyire sehol máshol nincs...

Józan társaságban elvárható talán, hogy ha én nem lopom meg más kajáját, akkor az enyém se lopják meg. Ha ez már itt sem működik, akkor nagy a baj. Remélem nincs semmiféle baj :)
Nem ide való ez a téma szerintem....Az első héten úgyis megtudtok majd minden ilyen dolgot amikor beszélgettek velünk ;) ;)
" Egység, Hűség, Becsület ! "

pipiakiraly
kvázi-tag
kvázi-tag

Hozzászólás Szerző: pipiakiraly » 2009. augusztus 4., kedd 11:13

Tsaba írta:

Nem ide való ez a téma szerintem....Az első héten úgyis megtudtok majd minden ilyen dolgot amikor beszélgettek velünk ;) ;)
Oksa. Érdekes, hogy a wifiből indult ide a dolog :D
Én mindenesetre tuti sok kaját tartok majd a hűtőben, és értékes cuccot is viszek, ha épp szükségem van rá :)
Vettem egy pólót. Tök jól néz ki! A közepére nagy betűkkel rá van írva, hogy BALEK. Csak azt nem tudom, mi került benne 34.500 Ft-ba...

Tsaba
őstag
őstag

Hozzászólás Szerző: Tsaba » 2009. augusztus 4., kedd 11:23

pipiakiraly írta:
Tsaba írta:

Oksa. Érdekes, hogy a wifiből indult ide a dolog :D
Én mindenesetre tuti sok kaját tartok majd a hűtőben, és értékes cuccot is viszek, ha épp szükségem van rá :)
Bátraké a szerencse ! :) :) :)
" Egység, Hűség, Becsület ! "

DEXTER
kvázi-tag
kvázi-tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DEXTER » 2009. augusztus 5., szerda 22:04

Sziasztok!
Szval itt a gólyatáborról van szó, és nem a wofo-ről, meg a lopásokról, értékes cuccokról. R-Go Értékes cucc, ha bármit be akartok, hozni Laptop, Tv, hűtő... arról szolgálati jegyet kell írni amit vagy elfogadnak, vagy nem. Többnyire amit elbir a suli pénztárcája azt még elfogadják, de ez korlátozott, szval ne írjon mindenki az első héten szolgálati jegyet h 300laptop 200tv 500 hűtő mert vissza fogják dobni. De ezekről a dolgokról is minden információt időben megkaptok. Visszatérve a gólyatáborra. Tavaly nagyon jó volt élveztem gólyajaként, kicsit közelebb kerültünk a tanárokkal és a másodévesekkel egymáshoz beszélgettünk... :-D Mogyoróskán voltunk elszálásolva a falu lakossága 56lélekszámú mi emeltük 72-re :lol: . Egy jó kis gyalogtúra volt tavaly szvl, ha a frissen kapott surcit beakarjátok törni ideális terep volt tavaly. Bár a mostani programtervet én sem ismerem, és azt sem tudom mennyibe kerül. De a jó hangulat akár bogrács, kár szalonna sütés mellett nagyon jó. Mind ezek mellett hasznos infókat szerezhetsz be, amiknek hasznát veszed, hogy bent maradj a suliba. Sajnos én nem fogadtam meg mindet pórul is jártam, nekem bizonyítanom kell. Na de ez az én problémám, az almának van keserű és édes oldala, ha okosak vagytok és megfontoltak akkor csak az édesből kaptok. Sok sikert nektek és gyertek/menjetek minnél többen gólyatáborba, mert megéri. Am a meglepit én is sajnálom ha kikerülök a Stromiba :cry:
Végh Adrián

GavinHarris
lelkes újonc
lelkes újonc

Hozzászólás Szerző: GavinHarris » 2009. augusztus 6., csütörtök 22:47

Sziasztok!
Mivel a Gólyatábor a topic cime,ezért erről irok!
Azt leehtséges tudni hogy kb. dátumba ez mikor lenne?
Amugy biztos jó dolog lesz,kell egy kis poénis amugy,aztán be a suliba és kezdődjön a munka! :)

pipiakiraly
kvázi-tag
kvázi-tag

Hozzászólás Szerző: pipiakiraly » 2009. augusztus 7., péntek 1:36

Ez az előző jól hangzott a gt-ről.

Előszöris segítségül: Az iskola által kiküldött lap szerint a gólyatábor szeptember első hétvégéjén lesz.

És akkor 1-2 kérdés. Ennyire kevés ember megy általában golyatáborba? :o
Ez nekem csak azért érdekes, mert már 5. éve szervezem a gólyatáborokat a középsuliban ahova járok, és mi 250 főre szoktuk szervezni. Persze egész más a kettő, tulajdonképpen köze nincs egymáshoz, de azért ez a 15-25 fő picit meglepően kevésnek tűnik nekem.

Illetve gondolom a szerződéskötésen úgyis mindent elmondanak, de tapasztalatok alapján az ellátás gólyatáborban milyen?
Megfelelő és kielégítő mennyiségű ételhez lehet jutni, vagy venni kell sokat? :D (nagyon nagy étkű vagyok) :roll:

Válasz küldése