Mennyi esélye van egy nőnek a rendőr szakmában?

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
KLucus9
vezető infobróker
vezető infobróker

Re: Mennyi esélye van egy nőnek a rendőr szakmában?

Hozzászólás Szerző: KLucus9 » 2009. november 9., hétfő 14:53

a nőknek mindenhol van helyük... van amire egy nőnek van jobb rálátása, van amire egy férfinak. van amiben mindkét nem ugyanolyan jó. de ez nemeken belül emberekre is igaz. senki sem egyforma,de tény és való nem szabad a nőket lenézni és aki ezt teszi az inkább szánalmas,mint realista.... szóval Hajrá Csajok! ;) ;)
"A határtalanság: erő. A határoltság: hatalom. A hatalom kézzelfogható és múlandó, az erő megfoghatatlan és örök."

Lucus

Istvan007
hivatásos fórumozó
hivatásos fórumozó
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: Istvan007 » 2009. november 9., hétfő 15:57

KLucus9 írta:a nőknek mindenhol van helyük... van amire egy nőnek van jobb rálátása, van amire egy férfinak. van amiben mindkét nem ugyanolyan jó. de ez nemeken belül emberekre is igaz. senki sem egyforma,de tény és való nem szabad a nőket lenézni és aki ezt teszi az inkább szánalmas,mint realista.... szóval Hajrá Csajok! ;) ;)
KLucus9 ez még engem is meghatott férfi létemre :D :)

KLucus9
vezető infobróker
vezető infobróker

Hozzászólás Szerző: KLucus9 » 2009. november 9., hétfő 15:59

ooh.. örülök. :chf: igaz ami igaz, néha az emberek furcsán látnak dolgokat. :)
"A határtalanság: erő. A határoltság: hatalom. A hatalom kézzelfogható és múlandó, az erő megfoghatatlan és örök."

Lucus

kyga
senior-tag
senior-tag
Iskola: Miskolci RSZKI

Hozzászólás Szerző: kyga » 2009. november 25., szerda 19:13

Nekem a párom szintén rendőr.Első évében mikor dolgozott Pesten a Készenlétinél volt és ott is voltak nők!Most már itt van a megyében és itt is vannak nők!Sőt jobban vigyáznak a női kollégáikra!!Nők mindig mindenhova kellenek!:D

Vendég
vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2009. december 24., csütörtök 22:47

Rendőrnő nincs, csak rendőr, egy fizetés egy balhé stb, viszont nem szívesen lennék járőrbe egy nővel mikor kocsmai verekedés van! Nem véletlen vannak olyan szolgálati ágak ahova nem vesznek fel nőket! Persze mindenkinek más a véleménye, de a nők inkább RTF-re

Magic
őstag
őstag
Évfolyam: 2012-2014

Hozzászólás Szerző: Magic » 2009. december 25., péntek 13:23

Hidd el van 1-2 olyan fiú, aki gyengébb fizikailag, mint egy lány. Nem minden lány olyan gyenge!

Vendég
vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2009. december 25., péntek 13:32

Magic írta:Hidd el van 1-2 olyan fiú, aki gyengébb fizikailag, mint egy lány. Nem minden lány olyan gyenge!
Persze, kivétel természetesen van, de alapvetően nem női szakma! Viccesen néz ki mikor egy 160 egynéhány cm-es hölgy áll szembe egy 100 kgos állattal, mert adott esetbe nem biztos hogy jelen van a járőrtárs, és egyedül kell megoldania a helyzetet

Magic
őstag
őstag
Évfolyam: 2012-2014

Hozzászólás Szerző: Magic » 2009. december 25., péntek 14:24

Vendég írta:Persze, kivétel természetesen van, de alapvetően nem női szakma! Viccesen néz ki mikor egy 160 egynéhány cm-es hölgy áll szembe egy 100 kgos állattal, mert adott esetbe nem biztos hogy jelen van a járőrtárs, és egyedül kell megoldania a helyzetet
Jó, ebben igazad van. Én annyira nem félek, 180 cm magas lány vagyok:) Sok harcias 162-5 cm-es lány van a sulinkban is, igaz, én nem venném fel őket, mert tényleg nem fog semmit tenni a 100 kilós bűnöző ellen, attól függetlenül hogy gyorsan fut, vagy jó fekvőtámaszozik. Erre is kéne gondolni... Na mind1!

Vendég
vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2009. december 25., péntek 14:52

Jó, ebben igazad van. Én annyira nem félek, 180 cm magas lány vagyok:) Sok harcias 162-5 cm-es lány van a sulinkban is, igaz, én nem venném fel őket, mert tényleg nem fog semmit tenni a 100 kilós bűnöző ellen, attól függetlenül hogy gyorsan fut, vagy jó fekvőtámaszozik. Erre is kéne gondolni... Na mind1![/quote]

Hát én konkrétan a testi kényszer/közelharcra gondoltam, nem tudom elképzelni hogy egy 50 kg-s csaj lenyom/elvezet egy 100 kgos elkövetőt

lilli
vendég

Hozzászólás Szerző: lilli » 2009. december 25., péntek 15:25

Ez csak attól függ, hogy az 50kg-os leányzó milyen önvédelmi technikákat ismer

Válasz küldése