Mennyi esélye van egy nőnek a rendőr szakmában?

Minden egyéb téma, aminek a fenti fórumokban nem találtad meg a helyét.
kyga
senior-tag
senior-tag
Iskola: Miskolci RSZKI

Re: Mennyi esélye van egy nőnek a rendőr szakmában?

Hozzászólás Szerző: kyga » 2010. február 26., péntek 12:31

Nekem párom már 2 éve rendőrként dolgozik és nem sok a fizetése de imádja a munkáját :P Én is imádom pedig még nem vagyok az :D

Enn
infobróker
infobróker
Évfolyam: OJT-2011

Hozzászólás Szerző: Enn » 2010. március 8., hétfő 20:46

kyga írta:Nekem párom már 2 éve rendőrként dolgozik és nem sok a fizetése de imádja a munkáját :P Én is imádom pedig még nem vagyok az :D
Azért biztosan meglátszik a lelkesedés,hogy ki szeretné ezt a munkát igazán és szívből csinálni :)
Szolgálunk és sminkelünk!!!:-D
Biztonság,bizalom,becsület!

Vendég
vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2010. március 8., hétfő 21:31

Nagypapám is rendőr volt,a párom is az,már több, mint 10 éve / 8 éve élünk együtt/. Most jelentkeztem suliba, mert eddig volt "egy-két apróság", ami miatt nem tehettem/gyerekek/, de nem adtam fel, hogy egyszer én is rendőr legyek, "öreg" fejjel. Lehet, hogy páran hülyének néznek ezért, de akik számítanak nekem, azok megértik... :)

Istvan007
hivatásos fórumozó
hivatásos fórumozó

Hozzászólás Szerző: Istvan007 » 2010. március 8., hétfő 21:57

Vendég írta:Nagypapám is rendőr volt,a párom is az,már több, mint 10 éve / 8 éve élünk együtt/. Most jelentkeztem suliba, mert eddig volt "egy-két apróság", ami miatt nem tehettem/gyerekek/, de nem adtam fel, hogy egyszer én is rendőr legyek, "öreg" fejjel. Lehet, hogy páran hülyének néznek ezért, de akik számítanak nekem, azok megértik... :)
Ez érthető és ettől nem vagy se hülye,se más,sok sikert! :)

Enn
infobróker
infobróker

Hozzászólás Szerző: Enn » 2010. március 11., csütörtök 15:10

Vendég írta:Nagypapám is rendőr volt,a párom is az,már több, mint 10 éve / 8 éve élünk együtt/. Most jelentkeztem suliba, mert eddig volt "egy-két apróság", ami miatt nem tehettem/gyerekek/, de nem adtam fel, hogy egyszer én is rendőr legyek, "öreg" fejjel. Lehet, hogy páran hülyének néznek ezért, de akik számítanak nekem, azok megértik... :)
Amíg az ember el nem éri a felvételi korhatárt addig sosincs túl késő :) ;)
Szolgálunk és sminkelünk!!!:-D
Biztonság,bizalom,becsület!

polic
újonc
újonc

Hozzászólás Szerző: polic » 2010. május 15., szombat 20:00

Vendég írta:
Barbi91 írta:Tudom, hogy hülyeségnek tűnhetett a kérdés, és olvastam (nem is egyszer) a felvételi követelményeket, meg szerintem szinte minden kapcsolódó cikket, ezért a kérdés főként a későbbi elhelyezkedésre utalt, főként a magasságom kapcsán, mert otthon amikor megemlítettem, hogy mi szeretnék lenni, "körbe röhögtek", hogy az épp hogy 162 cm-es magasságommal mit akarok rendőr lenni, mert hogy akarok én bármit is csinálni ilyen mérettel, biztos nem egy ilyen alkatú lányt küldenének verekedésekhez, vagy bármihez, és egy munkahely se akarna foglalkoztatni, mert amellett hogy lány vagyok, nem vagyok egy 2 méteres nagydarab, és inkább veszi fel bármelyik munkahely őket, mint engem... és ezért érdekelt volna, hogy mások, akik azért tapasztaltabbak és tájékozottabbak ebben a kérdésben, esetleg van az ismerettségi körükben olyan, aki szintén nő és szintén nem nagydarab, és mégis ugyanúgy eltudtak helyezkedni, és ugyanolyan jól tudják végezni a munkájukat, mint a magasabb társaik...
Ha már most pánikolsz hogy leszel-e olyan mint egy pasi akkor most add fel és fejezd be a hisztit, menj el butikos eladónak. KÜZDENI KELL és kész. Tanulni, tanulni, tanulni, dolgozni, dolgozni, dolgozni és akkor értékelni fognak. Ha seggel mész előre vagy kihúzod magad a munka alól akkor utálni fognak a csapattársaid! (egy budapesti egyenruhás rendőrnő)

swat911
senior-tag
senior-tag

Hozzászólás Szerző: swat911 » 2010. május 16., vasárnap 15:23

polic írta:
Vendég írta:
Barbi91 írta:Tudom, hogy hülyeségnek tűnhetett a kérdés, és olvastam (nem is egyszer) a felvételi követelményeket, meg szerintem szinte minden kapcsolódó cikket, ezért a kérdés főként a későbbi elhelyezkedésre utalt, főként a magasságom kapcsán, mert otthon amikor megemlítettem, hogy mi szeretnék lenni, "körbe röhögtek", hogy az épp hogy 162 cm-es magasságommal mit akarok rendőr lenni, mert hogy akarok én bármit is csinálni ilyen mérettel, biztos nem egy ilyen alkatú lányt küldenének verekedésekhez, vagy bármihez, és egy munkahely se akarna foglalkoztatni, mert amellett hogy lány vagyok, nem vagyok egy 2 méteres nagydarab, és inkább veszi fel bármelyik munkahely őket, mint engem... és ezért érdekelt volna, hogy mások, akik azért tapasztaltabbak és tájékozottabbak ebben a kérdésben, esetleg van az ismerettségi körükben olyan, aki szintén nő és szintén nem nagydarab, és mégis ugyanúgy eltudtak helyezkedni, és ugyanolyan jól tudják végezni a munkájukat, mint a magasabb társaik...
Ha már most pánikolsz hogy leszel-e olyan mint egy pasi akkor most add fel és fejezd be a hisztit, menj el butikos eladónak. KÜZDENI KELL és kész. Tanulni, tanulni, tanulni, dolgozni, dolgozni, dolgozni és akkor értékelni fognak. Ha seggel mész előre vagy kihúzod magad a munka alól akkor utálni fognak a csapattársaid! (egy budapesti egyenruhás rendőrnő)
egyetértek
162 centi még épp a határ fölött van emiatt elvileg nem utasítanak el
ha verekedéshez küldenek meg ahhoz tudnod kell hogy egy 50 kilós 160 centis nő is simán le tud dönteni egy 2 méteres 100 kilós férfit
csak technika kérdése a dolog
a harcművészethez érteni kell elég jól és semmi akadály nincs :D
MRSZKI. Tanulók voltak, vannak és lesznek, de mindig akad olyan aki nem bírja a strapát, így van ez.

police28
vendég

Hozzászólás Szerző: police28 » 2010. május 17., hétfő 13:33

a nők irodába menjenek, az utcára meg a férfiak.
aki ezzel nem ért egyet az menjen ki nővel egy kisebbségi családi balhéhoz vagy kocsmai verekedéshez.

További Szép napot !

Istvan007
hivatásos fórumozó
hivatásos fórumozó

Hozzászólás Szerző: Istvan007 » 2010. május 18., kedd 9:44

police28 írta:a nők irodába menjenek, az utcára meg a férfiak.
aki ezzel nem ért egyet az menjen ki nővel egy kisebbségi családi balhéhoz vagy kocsmai verekedéshez.

További Szép napot !
Ez igen általánosítva lett...,nem értek vele egyet :blink:

Csuporka
senior-tag
senior-tag
Iskola: Szegedi RSZKI

Hozzászólás Szerző: Csuporka » 2010. május 18., kedd 10:44

Hát én sem!!Nagyon nem!!! :blink:

Válasz küldése