Fõ tartalom

kedd, 03 július 2018 14:25

Értékelés – a rendőri oktatási rendszer fő alkotóeleme nemzetközi konferencia

Írta: Kerek Melinda
Értékelés:
(0 szavazat)

Iskolánkat Stirminszki József r. alezredes és Kerek Melinda képviselte a 11. alkalommal megrendezésre kerülő nemzetközi szakmai konferencián, amelyet a nagyváradi "Avram Iancu" Határrendész Képző Iskola szervezett 2018.június 25-28 között.

A négynapos szakmai szimpózium az értékelésre, mint a rendőrképzés kulcsfontosságú elemére fókuszált. Több mint tíz küldöttség ismertette országa, iskolája tanulói értékelési rendszerét, szakmai megközelítéseit.

Nemzetközi szakmai konferencia: Nagyváradi „Avram Iancu” Határrendész Képző IskolaNemzetközi szakmai konferencia: Nagyváradi „Avram Iancu” Határrendész Képző Iskola

Az előadáson a résztvevők megismerhették iskolánk értékelési módszereit, az értékelés különböző platformjait, iskolánk pedagógiai programjában rögzített eljárásait.

Megjelent: 784 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 04 július 2018 14:44