Fõ tartalom

kedd, 16 október 2018 14:26

Tanulók országos rendőrfőkapitány-helyettesi elismerése

Írta: Juhászné G. Melinda
Értékelés:
(0 szavazat)

2018-as tanév kezdetén első alkalommal jutalmazta Dr. Pozsgai Zsolt r. vezérőrnagy úr, személyügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes a rendőrség utánpótlása számára kiemelkedő fontosságú tanintézményekben az elmúlt tanévben kimagasló teljesítményt nyújtó tanulókat, hallgatókat. Így elismerésben részesültek a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar II. és III. évfolyam hallagatói, a rendészeti szakgimnáziumok évfolyamelsői és az országban működő két "kadét" iskola két-két tanulója.

Iskolánk részéről Császár Dániel p.r. őrmester, a 212. osztály tanulója részesült elismerésben Vele együtt vehette át jutalmát az iskolán által mentorált Miskolci Szakképzési Centrum, Szemere Bertalan Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumának két tanulója: Kozák István és Gärtner László.

Tanulók országos rendőrfőkapitány-helyettesi elismeréseTanulók országos rendőrfőkapitány-helyettesi elismeréseTanulók országos rendőrfőkapitány-helyettesi elismeréseTanulók országos rendőrfőkapitány-helyettesi elismerése

Az ünnepségre a tanulókat az oktatási intézmények vezetői kísérték el, így iskolánkat Bagi István r. ezredes, a Miskolci Szakképzési Centrum, Szemere Bertalan Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégiumát Szabó András képviselte.

Szívből gratulálunk az elismerésekhez!

Megjelent: 322 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 17 október 2018 14:26
Tovább a kategóriában: « Diák nap - 2018 Jótékonyság »