Fõ tartalom

szerda, 20 február 2019 09:43

BM Tanintézeti Judo Bajnokság 2019 - Eredmények

Írta: Fürjész István
Értékelés:
(0 szavazat)

Február 14-én az MRSZG adott otthont a BM Tanintézeti Judo Bajnokság 2019. évi küzdelmeinek, melyen hat iskola kereken száz versenyzője lépett tatamira. Bagi István rendőr ezredes úr a rendezvény elöljárója köszöntötte a csapatokat, sportszerű és balesetmentes küzdelmeket kívánt a résztvevőknek. Megnyitójában hangsúlyozta a judo hasznosságát a szakszerű rendőri intézkedések oktatásában.

Az eseményen a ROKK képviseletében jelen lévő Mácsár Gábor rendőr alezredes úr a küzdelmeket és a rendezést magas színvonalúnak értékelte. Külön kiemelte, hogy a mérkőzések során nem történt komolyabb sérülés.

BM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo BajnokságBM Tanintézeti Judo Bajnokság

A csapatverseny eredménye:

1. NKE (23 fő) 113 pont (nők 39, férfiak 51):
6 arany, 6 ezüst, 4 bronzérem, 1 ötödik

2. Miskolci RSZG (24 fő) 111 pont (nők 34, férfiak 53):
2 arany, 4 ezüst, 9 bronzérem, 7 ötödik

3. Körmendi RSZG (24 fő) 85 pont (nők 27, férfiak 34):
4 arany, 1 ezüst, 3 bronzérem, 8 ötödik

4. Adyligeti RSZG (17 fő) 45 pont (nők 12, férfiak 16):
0 arany, 1 ezüst, 4 bronzérem, 1 negyedik, 2 ötödik

5. Szegedi RSZG (11 fő) 50 pont (nők 2, férfiak 14):
0 arany, 0 ezüst, 2 bronzérem, 4 ötödik helyezés

6. BV OTRK (1 fő) 1 pont (nők 0, férfiak 0):
0 arany, 0 ezüst, 0 bronzérem, 0 negyedik, 0 ötödik

Az MRSZG egyéni eredményei:
Férfi 60 kg
2. Nagy Ádám Béla (111)
3. Váradi Richárd (108)
5. Zsíros Péter (208)
tartalék Pányi Péter (107)
tartalék Kiss Máté (101)

Férfi 66 kg
2. Sőrés Roland (212)
5. Tóth Zoltán (103)
tartalék Kacsó Erik (105)
tartalék Lovas János (108)
tartalék Kalapos Máté (203)

Férfi 73 kg
3. Eperjesi József (207)
tartalék Balázs Norbert (211)
tartalék Diószeghy Viktot (108)
tartalék FöldváriKrisztián (207)
tartalék Tanaszi Gergő (204)

Férfi 81 kg
3. Pisák Ádám (101)
tartalék Farkas Bence (202)
tartalék Katona Tamás (102)
tartalék Kelemen Alex (208)
tartalék Török Gábor (110)

Férfi 90 kg
5. Horváth Zsolt (211)
7. Rácz Máté (204)
tartalék Szabó Sándor (110)

Férfi 100 kg
1. Kiss Gergő (201)
2. Mohácsi Árpád (107)
tartalék Király Balázs (211)
tartalék Csontos Máté (208)

Férfi +100 kg
1. Vancsó Viktor (IRK-7/2018)
3. Buri Richárd (205)
5. Kertész Ádám (IRK-5/2018)
tartalék Veszeli István (110)
tartalék Horváth Patrik (101)

Női 52 kg
3. Horváth Szabina (110)
tartalék Bánóczi Regina (106)
tartalék Bányai Emese (108)

Női 57 kg
3. Kálló Georgina (106)
4. Tamás Kitti (110)
5. Flosznik Fédra (203)
tartalék Duljánszki Evelin (106)
tartalék Bakó Ágnes (102)

Női 62 kg
2. Tengely Annabella (103)
3. Kalassai Lilla (206)
5. Darai Mária (202)
tartalék Lőrincz Szilvia (102)
tartalék Kovács Orsolya (102)

Női 67 kg
3. Gerják Edit (208)
5. Tóth Szabina (104)
tartalék Süle Dorottya (108)
tartalék Bicskei Klaudia (109)

Női +67 kg
3. Bali Petra (109)
tartalék Schwank Boglárka (201)
tartalék Kovács Emese (207)
tartalék Farkas Viktória (103)

Felkészítő tanárok:
Fürjész István
Jónás Zsolt
Laczkó Krisztina
Nagy László Károly ny. r. alezredes
Papp Orsolya r. alezredes

Felkészülésben szorosan részt vettek továbbá:
Kőhalminé Mizsei Orsolya r. alezredes
Farkas Péter
Székely Tamás

Sajtógyűjtés:

boon.hu: Rendészetis tanulók a miskolci tatamin

minap.hu: A tatamin találkoztak a bajtársak – Judo bajnokság a Rendészeti Szakgimnáziumban

minap.hu/video: Tanintézeti Judo Bajnoksáság

Észak-Magyarország - A tatamin találkoztak a bajtársak cikk

Észak-Magyarország:

eszak

Megjelent: 221 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 01 március 2019 13:15