Fõ tartalom

csütörtök, 07 február 2019 11:44

Befogadó ünnepség

Írta: Juhászné G. Melinda
Értékelés:
(0 szavazat)

Iskolánktól 2019. január 18-án a kibocsátó ünnepségen vett búcsút az a 44 fő, aki a 1,5 éves képzésben szerezett teljes rendőri szakképesítést. Dr. Balogh János rendőr vezérőrnagy, országos rendőrfőkapitány ünnepélyes keretek között 2019. január 24-én köszöntötte a rendőrség állományának új tagjait az Országos Rendőr-főkapitányság Rendőrségi Igazgatási Központjában.

Az ünnepségen iskolánk két korábbi tanulója Kocsi Patrik János és Bódvai Fanni országos rendőrfőkapitányi dicséretben és jutalomban részesült.

Befogadó ünnepségBefogadó ünnepségBefogadó ünnepségBefogadó ünnepségBefogadó ünnepségBefogadó ünnepség

 

A Zsaru magazin cikke A zsaru magazin cikke: Végzett hallgatók köszöntése

Megjelent: 435 alkalommal Utoljára frissítve: péntek, 08 február 2019 11:10