Fõ tartalom

kedd, 26 március 2019 15:21

Gyászhír - Gyebnár István nyugállományú r. ezredes

Írta: MRSZG

Sajnálattal tudatjuk, hogy iskolánk volt vezetője (parancsnoka), Gyebnár István nyugállományú r. ezredes életének 86. évében hosszan tartó, türelemmel viselt súlyos betegsége következtében 2019. március 24-én elhunyt.

Végakaratának megfelelően hamvait szűk családi körben helyezik végső nyugalomra.

Gyebnár István nyugállományú r. ezredesNekrológ

Gyebnár István ny. r. ezredes 1976. október 01-től volt iskolánk jogelődjének, a BM Rendőr-tiszthelyettes Képző Iskolának alapító tagja, parancsnoka. Kiemelkedő szakmai tudásával, vezetői képességeivel részese volt a miskolci rendőrtiszthelyettes képzés megalapozásának. Az iskolán töltött közel tizenkét év alatt munkáját mindvégig nagy odaadással, lelkiismeretesen, szakmai hitvallással végezte, biztosítva ezzel az iskola hatékony működését.

Parancsnoki munkájának elismeréseként több alkalommal részesült magasabb szintű elismerésben, többek között megkapta a „Kiváló rendőr” jelvényt, és a "Haza szolgálata" érdemérem arany fokozatát is.

1988. szeptember 30-al került nyugállományba.

Mély fájdalommal veszünk búcsút volt Vezetőnktől, Kollégánktól!

Megjelent: 334 alkalommal Utoljára frissítve: kedd, 26 március 2019 15:29
Tovább a kategóriában: « Gyászhír - Körtvélyesi Béla