Fõ tartalom

szerda, 29 május 2019 14:56

Dicsérő szavak

Írta: Juhászné Gazsi Melinda
Értékelés:
(0 szavazat)

2019. május 28-án reggel fél nyolc után nem sokkal, hatalmas eső érte el Miskolcot. Iskolánk négy elsős tanulója: Gyermán Adrienn 101., Bakó Ágnes Klaudia 102., Váradi Zoltán 103., Oláh András 104. osztály a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Sugárterápiás Intézete előtt teljesített gyakorlatot. A hirtelen lezúdult esőzés miatt kialakult közlekedési káoszt gyorsan és biztonságosan irányították. Emellett segítőkészen fordultak a kezelésre érkező betegek és a kórház dolgozói felé, így emberségből is jelesre vizsgáztak.

A kórház egyik dolgozója az eseményeket látva azonnal levelet írt iskolánk igazgatójának, melyben tájékoztatta tanulóink példaértékű viselkedéséről.

Iskolánk négy elsős tanulója

Köszönjük az elismerő szavakat és tanulóink példamutató magatartását!

Megjelent: 886 alkalommal Utoljára frissítve: szerda, 29 május 2019 15:03