Fõ tartalom

csütörtök, 29 augusztus 2019 07:59

Színesből könnyebb tanulni

Írta: Kerek Melinda
Értékelés:
(0 szavazat)

Az intézményünkben folyó oktató-nevelő munkával kapcsolatban minden évben megkérdezzük tanulóink véleményét. A diákok kérdőív segítségével értékelhetik tanáraik munkáját, intézményi környezetüket, a számukra hozzáférhető szolgáltatások színvonalát.

A tanulói jegyzetek idei tanévtől történő megújítását nem csupán a jogszabályi környezethez történő igazodás vezérelte, hanem a tanulóinktól kapott visszajelzéseket figyelembe véve újultak meg a segédanyagok, jegyzetek.

Olyan munkatankönyveket vehetnek kezükbe tanulóink, amelyek felhasználóbarátok, tanulást támogató elemekkel kibővítettek, minden értelemben színesebbek.

Megújultak a tanulói jegyzetekMegújultak a tanulói jegyzetekMegújultak a tanulói jegyzetek

Jó munkát kívánunk minden tanulónak a 2019/2020-as tanévre!

Megjelent: 227 alkalommal