Fõ tartalom

vasárnap, 16 november 2014 00:00

Nyugdíjas találkozó – Generációk találkozója II.

Írta: MRSZKI
Értékelés:
(0 szavazat)

Különleges nap volt iskolánk rohanó napjai között 2014. november 14. Délelőtt a jövő nemzedéke látogatta meg iskolánkat a nyílt nap keretében, délután pedig a szép korú rendőr kollégákat láttuk vendégül intézményünkben a nyugdíjas találkozón.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főkapitánysággal való együttműködésünk délután teljesedet ki, amikor a nyugdíjas találkozónak otthont biztosítottunk. A megye és a Rendőri Ezred Miskolci Zászlóalj állományából szolgálatot teljesítő nyugállományú munkatársaknak szerveztek találkozót, ahol lehetőség volt együtt tölteni néhány órát a régi kollégákkal, feleleveníti a közös emlékeket, egy kis zenés műsor mellett egy kellemes estebédet elfogyasztani. Megható volt látni azokat a pillanatokat, amikor közel 300 vendég között újabb és újabb ismerősöket fedeztek fel régi kollégáink és örültek meg az egymással való találkozásnak.

Nyugdíjas találkozóNyugdíjas találkozóNyugdíjas találkozóNyugdíjas találkozó

Megjelent: 3096 alkalommal
Tovább a kategóriában: « Kondiparkot avattunk SENS-ben jártunk »